Kıbrıs da bir gece hayatı yaşamanın ne kadar eğlenceli ze ateşli olduğunu biliyor muydunuz? Gece hayatı denildiği zaman birçok kişinin aklına farkı olanaklar gelmektedir. Kimisinin aklına alkol kimisinin aklına dansçı kızlar kimisinin aklına lüx mekânlar ve kimisinin aklına da eğlence gelmektedir.

Bunların hepsini toplayarak bir gece kulübüne sığdırmış bulunmaktayız. Kıbrıs’ın Lefkoşa ilçesinde yer alan gece kulübümüz tamamen müşterilerimizin istekleri ve memnuniyeti üzerine Dizayn edilmiştir. Bu zamana kadar gelen hiçbir müşterimizden şikâyet gibi bir yorum almadık aksine her gelen müşterimizden binlerce kez olumlu yorumlar almaktayız. Sizler de sınırsız eğlencesi çeşit alkol ve kokteylleri ve ateşli zamanları yaşatan bu gece kulübünde bir gece hayatı yaşamak istemez misiniz?

Kıbrıs adasına bir kaçamak yaparak Lefkoşa da bulunan gece kulübümüze ziyaret ederek harika bir gece geçirebilirsiniz. Tutti Frutti Gece Kulübümüzde çeşit alkoller ve çeşit çeşit kokteyller yer almaktadır. Mekânımızda DJ eşliğinde eğlencenizi sürdürürken alkollü kokteyllerimizin tadına bakarak eğlencenize renk katabilirsiniz. Mekânımızda sizleri bekleyen bir de dansçı kadınlarımız olacaktır. Sizlere farklı özel olarak şov danslar sergileyerek sıcak dakikalar yaşatacaklardır.

Gecenin ilerleyen saatlerinde gece kulübümüzde bitmeyen sürprizler devam edecektir. Gece kulübümüzde müşteri memnuniyet odaklı çalışmalar sergilenmektedir. Tüm çalışanlarımız müşteri memnuniyetine özen göstermektedir ve sizlere en iyi hizmeti vermektedirler. Gece kulübümüzde eğlenceli ve ateşli bir gece hayatı istiyorsanız sizleri mekânımıza beklemekteyiz.

Gece hayatı ile ünlü olan ülkemiz Kıbrıs da sizler için muhteşem bir gece hayatı yaşatacak gece kulübü kurduk. Tamamen müşterilerimizin memnuniyeti üzerine kurmuş olduğumuz gece kulübümüzde sizleri sınırsız eğlence ve ateşli zamanlar beklemektedir.

Gece kulübümüzü şık tasarımlarıyla ve konforlu masalarıyla lüx bir görünüm elde ettik ve müşterilerimizin kendisini çok rahat edecekleri şekilde bu Dizaynı yaptık. Tutti Frutti Gece Kulübü kaliteli ışık ve ses sistemleriyle müşterilerimiz kendilerini eğlenceye daha yakın hissedecekleri şekilde ayarlanmıştır.

Mekânımızda yerli yabancı birçok alkol çeşitleri de yer almaktadır bunun yanı sıra mekânımıza özel barmenlerimizin hazırlamış olduğu alkollü alkolsüz kokteylleri yudumlayarak gecenize renk katarak daha eğlenceli hale getirebilmektesiniz. Eğlencenizi DJ eşliğinde sürdürürken sizlere ateşli zamanlar sağlayacak olan dansçı kadınlarımız sizlere eşlik edeceklerdir. Dansçı kızlarımızın özel şovları karşısında mest olacaksınız.

Gece kulübümüzde çalışanlarımızın hepsi özel olarak seçilmektedir ve tamamen müşteri memnuniyeti alanında çalışmalar sergilemektedirler. Mekânımızda hizmetler sınırsız olmakla birlikte müşterilerimizi memnun etmek bizim için çok önemli bir konu haline gelmektedir. Sizlere hayatınızda yaşamadığınız ve unutamayacağınız bir gece hayatı yaşatmaya her zaman hazırız. Kıbrıs’ın Lefkoşa kentinde bulunan gece kulübümüze sizlerde bir işinizden kaçamak yaparak bir gece de olsa gece kulübümüzde gece hayatını yaşamanızı tavsiye ederim.

Bir gecede sizlere sunacak olduğumuz hizmetler eğlence ve ateşli anlarda sizleri tüm sıkıntılarınızdan dertlerinizden ve hüzünlerinizden arındıracağız.

Kendinizi çok stresli sıkıntılı ve yorgun hissediyorsanız sizleri gece hayatının gözdesi olan Kıbrıs adasına davet ediyorum. İşinizden ya da sizi tutan bir şey varsa o şeyden kısa süreliğine bir kaçamak yaparak Kıbrıs adasına bir hafta sonu tatili olarak gece hayatını yaşamaya gelebilirsiniz. Sadece müşterilerimiz için Dizayn edilmiş gece kulübümüzde sizleri en güzel ve en özel şekilde ağırlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Tutti Frutti Gece Kulübü çalışanlarımız tamamen müşteri odaklı olmasıyla birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmaktadırlar ve güzel bir gece geçirmenize yardımcı olmaktadırlar. Mekânımızda temizlik konusunda aklınızda hiçbir soru işareti kalmamasını açıkça söylerim çünkü her gece sonunda gece kulübümüz titizlikle temizlenmektedir ve daha sonra Dezenfekte edilmektedir.

Bunun yanı sıra mekânımız açıkken gece hayatını yaşamaya gelen müşterilerimizden erken saatte masadan kalkan müşterilerimizin yeri anında temizlenmekte ardından Dezenfekte edilmektedir ve bir sonraki müşteriye masa hazır hale getirmektedir.

Gece kulübümüzde ikramlar da sizlere bol bol sunulmaktadır. Masalarınıza gelen çerezler kokteyller gibi bazı yiyecek içecekler sizlere ikram olarak verilmektedir. Müşterimizin memnuniyetini mekânımız için önem arz etmektedir ve bu memnuniyet için hiçbir şeyden kaçınılmaksızın her şey fazlasıyla yapılmaktadır.

Gece kulübümüzde eğlencenizi DJ ve dansçı kadınlarımızla sürdürmektesiniz. Dansçı kadınlarımızın sizlere olan özel dans şovları karşısında büyükleneceksiniz ve sizlere sıcak dakikalar yaşatacaklardır. Bu eğlenceden ve böyle bir mekândan daha fazla uzak kalmadan en kısa sürede sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Gece hayatı yaşamak için Kıbrıs’a gelmek gerekiyor çünkü burada ki mekânlar sizlerin girmiş olduğunuz mekânlardan daha kaliteli ve daha sıcak anlar yaşatmaktadır. Bunların yanı sıra Kıbrıs’ın gece kulüpleri diğer ülkelerdeki gece kulüplerine göre de fiyat konusunda çok uygun olduğunu söyleyebilirim.

Kıbrıs’ın tüm gece kulüplerine kafa tutacak olan gece kulübümüz Kıbrıs’ın Lefkoşa kendinde yer almaktadır. Gece kulübümüzle bu kadar iddialı konuşmamızın sebebi ise tüm müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar olmaktadır ve bu zamana kadar asla bir şikâyet görmememmiş olmamızdır. Gece kulübümüz öncelikle müşteri memnuniyeti ve müşteri hizmetine çok önem vermektedir. Çalışanlarımız tamamen müşteri memnuniyetine odaklı olarak geliştirmiş bulunmaktayız ve sizlere en iyi hizmetleri vermektedirler.

Tutti Frutti Gece Kulübümüzde eğlencenizi sürdürürken sizlere eşlik edecek olan dansçı kadınlarımızla sıcak zamanlar geçireceksiniz ve geceniz renklenecek. Eğlencenizi dansçı kadınlarımızla geçirirken unutmayalım ki diğer yandan istediğin çeşit alkol veya kokteyllerinizi de yudumlayacaksınız. Daha sonra gecenin ilerleyen saatlerinde müşterilerimizin memnuniyeti ve eğlencesi amaçlı sürprizler ortaya konmaktadır. Bu sürprizler müşterilerimiz tarafından çok ilgi görmektedir ve her geçen gün sürprizleri daha da artırmaktayız.

Gece kulübümüzde gece hayatı geçiren müşterilerimiz başka zaman tekrardan mekânımızda görebilmekteyiz ve bu bizleri çok mutlu etmektedir. Birçok müşterimiz gece kulübümüzden aşırı memnun kaldıklarını söylemekteler ve herkese tavsiye ettiklerini de söylemektedirler. Sizleri de gece kulübümüzde eğlenceli ateşli ve unutulmayacak bir gece hayatı yaşatmaya davet ediyorum.

Diğer Gece Kulüpleri