Playboy Gece Kulübü adanın en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve sizlere her zaman harika bir gece hayatını buluşturuyor. Üstelik mekânın daha hoş özelliği ise servis imkânı yer almıştır, sizi doğrusu otelden alarak gece kulübüne getirmekte ve yine aynı biçimde eğlence sonu da servis ile daha lüks araçlar ile otelinize bırakmaktadır.

Bu eğlence dâhilinde yer alan dünyanın daha ünlü djleri de müziğin ritmini siz için daha canlı biçimde tutmaktadır. Gece Kulübü Kıbrıs’ta geçireceğiniz günlerin akşamlarını renklendiren eğlenceler katan gece kulübümüz her günün gecesinde size hizmet vermektedir. Kıbrıs’ın Lefkoşa kentinde olan gece kulübümüz size her vakit hizmet verebilmek için haftanın her günü açık olmaktadır. Arkadaşlarınızla Kafa dağıtmak için ideal bir mekân olup sizi şımartmak için hizmet vermekteyiz.

Gece kulübümüzde eğlencenizi sürdürürken seksi dansçı kızlarımızla DJ canlı müzik ile dans ederken heyecanlı vakitler geçirebilirsiniz. Size sunacak olduğumuz limitsiz hizmet limitsiz eğlence ve heyecanlı dakikalar ile yaşamınızda yaşamadığınız gece hayatını size daha güzel biçimde yaşatmaktan memnun duyacağız. Olası çıkacak olan sorunlara anında önleyerek asla bir müşterimizin eğlencesini bozmadan geceniz devam etmektedir.

Birden fazla olanak sunan gece kulübümüz yalnızca gece kulübü olarak kalmayıp çeşitli aktiviteler bulunduran bir mekândır. Oteller bölgesine çok yakın olduğundan yürüyerek dahi siz bu kulübe ulaşacaksınız.

Playboy Gece Kulübü girişi için sizler otelinizdeyken dahi arayarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz ve lüks araçlarla sizleri otelden alacak ekibimiz yine eğlence bitimi otele bırakacaktır. Gece Kulübü müşterilerini daha güzel biçimde ağırlamak onlara daha güzel hizmeti sunmak ve daha hoş geceyi geçirmek için kurulmuştur.

Sizi özel dansçı kadınlarımız bekliyor olmaktadır. Fiyat listesini öğrendiğiniz süre şaşıracağınıza inanırım. Muhteşem bir gece hayatını size sunan Gece Kulübü her daim kapılarını siz müşterilerine aralamaktadır. Siz leziz alkollü ve alkolsüz içeriklerin hazzına varırken daha ünlü Dj’lerin eşliğinde müziğin ritmine kapılacaksınız ve limitsiz eğlence sizi beklemektedir. Güzel bir gece geçirmek ve stresinizi atmak istiyorsanız sizi Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde bulunan Gece Kulübümüze bekleriz.

Konforlu ve lüks otel yanında bulunan gece kulübümüz gece saatlerinde eğlencenin sonuna yaklaşırken siz konumlamanızı yakın mesafede olan otelde yapabilmektesiniz. Çünkü adanın daha lüks ve daha uygun fiyatlı eğlence merkezinde sen de keyiften uçacaksınız. Bununla birlikte Gece Kulübümüz de bulunan otoparkımız güvenlikçiler tarafınca gözetilmektedir ve valeler ile aracınız kapıdan alınıp kapıya geri bırakılmaktadırlar. Oryantal şov her gece sahne de yer almakta ve size Kıbrıs gece yaşamını daha güzel biçimde yansıtmaktadırlar.

Personellerin yanı sıra dansçı kızların da size yaklaşımı oldukça samimi ve sıcak olacaktır. Dansçı kızların görkemli renkli şovları ve göz alıcı kostümleri ile ateş şov ile yaz, kış sen de eğlenceyi daha güzel biçimde elde edersiniz.

Playboy Gece Kulübü ile doyumsuz bir eğlencenin içerisinde olacak kendinize bu alanda en iyi başarıları sergileyeceksiniz. O sıcak anlarda buz benzer biçimde içkinizi içerken zevkin doruklarına çıkacaksınız. Eğlencenizi sürdürürken alkollü içecekler veya alkollü alkolsüz kokteyllerimizi yudumlayarak gecenizi daha hoş hale getirebilirsiniz. Siz Kıbrıs da bulabileceğiniz daha hoş keyifli mekân içinde birbirinden farklı dansçılar ile harika bir anıları biriktirebileceksiniz. Gece kulübümüzde otopark bulunmaktadır ve bu otopark güvenlik görevlisi tarafından korunmakta ve çıkışınızda vale tarafından arabanız teslim edilmektedir.

Kıbrıs da Gece Kulübü size unutamayacağınız bir gecenin parçası olacaktır. Gece kulübümüzün şık görünümlü iç tasarımı ve konforlu masaları ile kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Gece kulübünde bulunduğunuz andan itibaren daha hoş biçimde hizmet danslar ve alkollü alkolsüz fark etmeksizin dilediğiniz her türlü içecek ile gecenizi keyiflendiren şovlarla beraber bu gecenin asla bitmesini istemeyeceksiniz. Dilerseniz de yürümek yerine lüks araçlar ile geçirme ayrıcalığından yararlanacak ve bu anlamda da daha güzel hizmeti de elde etmiş olacaksınız. Tatil geçirme benzer biçimde bir oldukça özellikler de ki kulüplerin bazıları otel Konseptini de size sunmaktadır.

Anlarınızı daha güzel biçimde geçirmek için güvenli ve sıcak bir mekân. Gece kulübümüzün size sunacağı limitsiz hizmetlerle ve çalışanlarımızın alan kişi kıvanç odaklı çalışmalarıyla seçkin gece kulüpleri içinde yer almaktadır.
Playboy Gece Kulübü sizlere özel dans gösterileri ve ışık şovlarını en iyi şekilde sunmaktadır. Siz için seçtiğimiz hanımlar ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Siz daha güzel biçimde bu eğlence mekânında doyasıya bir eğlenceye haiz olabilecek inanılmaz bir biçimde de muhteşem eğlence ortamını oluşturmuş olacaksınız.

Daha hoş biçimde size hizmet vermeye hazır kızlarımızla sizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Danslar fazlaca sıcak ve tutkulu olunca siz de eşlik etmek isteyeceksiniz. Dansçı kızların harika şovları ile neşenize sevinç katacak ve limitsiz dans yardımıyla de sen de gece yaşamının tam ortasında olacaksınız.

Gece kulübümüz de bulunan alkol sayıları limitsiz diyebileceğim kadar çok olmasıyla beraber bunun yanında barmenlerimizin kulübümüze özel hazırladıkları kokteyllerin eşi olmayan tatlarına bakmanızı tavsiye etmekteyim. Hemen sen de bu ve bunun benzer biçimde birçok gece kulüplerini sitemiz dâhilinde inceleyecek Kıbrıs gece hayatını da daha güzel biçimde elde etmiş olacaksınız. Yoğun bir iş yaşamına sahipseniz yahut kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız Gece Kulübü tam sizin için yaratılmış bir mekândır.

Temizlik ve güvenilirlik açısından şimdiye kadar mekânımız herhangi bir mesele yaşamamıştır. Gece kulübünde müziğin başladığı an bu kulüpte çalışan kızların dansları eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine doğru striptiz şovları ile gecenize daha heyecan katacak. Rezervasyonunu yaptır ve sende bu harika gece hayatının tam kalbinde yerini alarak muhteşem bir şekilde eğlenceye sahip ol.

Diğer Gece Kulüpleri