Kıbrıs’ın Magosa ilçesinde gecelerinizi hoş geçirmek ister misiniz? Casablanca Gece Kulübü güler yüzlü personelleriyle size sınırsız bir hizmet verebilecek ve gecelerinizi renklendirmek için geçirebileceğiniz bir gece kulübüdür. İsteğinizin üzerine sizi özel lüks araçlarla sizi mekâna kadar getirebiliriz.

Gece kulübümüz müşterilerini her anlamda mutlu etmek ve iyi hizmet vermeyi hedefler. Gecenin ilerleyen saatlerinde birbirinden güzel kızlar ile güzel danslar eşliğinde içkinizi yudumlayıp gecenizin tadını çıkartabilirsiniz. Hem gece hem de gündüz olmak üzere 2 sistemli çalışmaktadır.

Güzel kızların sıcak dans şovları eşliğinde içkinizi yudumlayabilirsiniz. Birbirinden sıcak danslar ile striptiz yapan güzel ve ateşli kadınlar ile gecenizi daha da heyecanlandırıyoruz. Size sunduğumuz mekânımız ile kendinizi bambaşka dünyada hissedeceksiniz. Dilerseniz birbirinden güzel kızların ateşli bir şekilde danslarını size özel isteyebilirsiniz.

Hoş vakitler geçirip her şeyden uzak kafa dağıtmak için ideal bir mekândır. Yoğun bir iş hayatına sahipseniz ya da kendinizi ödüllendirmek istiyorsanız Casablanca Gece Kulübü tam sizin için yaratılmış bir mekândır. Dilerseniz Partnerinizle gelebilir beraber hoş vakit geçirebilirsiniz.

Dilerseniz de tek gelip kulübümüzdeki güzel kızlara, sınırsız hizmet ile kendinizi şımartabilirsiniz. Sizlerin kendi isteğiniz üzere istediğiniz gibi isteklerde bulunup kızlarla hoş zaman geçirme olanağını size sunuyoruz. En iyi şekilde hizmet sunduğumuz kulübümüzde şarkılar eşliğinde kendinizden geçeceksiniz. Anlarınızı en iyi şekilde geçirmek için güvenilir ve sıcak bir mekân.

Gece kulübümüz temizlik ve güvenlik açısından içinize asla şüphe bırakmayacak bir yerdir. Hem mekânın Hijyeni açısından hem de mekânımızda sizlere hizmet veren çalışanlarımız açısından oldukça güvenilir bir yerdir. Gönül rahatlığıyla gece kulübümüze gelip kafanızı dağıtabilirsiniz.

Sizlere farklı duygular yaşattığımız bir mekân yapısına sahiptir. Bir sürü çeşit alkol ve alkolsüz içecek bulabileceğiniz sınırsız hizmete sahiptir. Mekânımıza geldiğinizde dikkatle seçilmiş güzel ve ateşli kızlar ile mekânımızdan asla ayrılmak istemeyeceksiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak kadar hoş dakikalar geçirmeye hazır olun. Sadece bir gece kulübü ile kalmayıp sizlere çeşitli olanaklar da sağlıyoruz. Mekânımızdaki kızların size sunacağı çeşitli danslar ile tekrar tekrar gelmek istediğiniz bir mekân olacaktır.

Casablanca Gece Kulübü de ateşli ve tutkulu bakışlar ve danslar ile kendinizden geçeceğiniz sıcak dakikalar yaşayacaksınız. Mekânımızın ve güzel kızların verdiği sıcaklık ile buz gibi içkinizi yudumlarken tüm yoğunluk ve stresi unutacaksınız. İlerleyen saatler ile daha sıcak daha ateşli olan danslar ile ortamın size verdiği sıcaklığı beğendiğiniz Partner ile görüşme ayarlayarak sıcaklığınıza tutkunuza tutku katıp zevkin doruklarına çıkacaksınız.

Kızlarımızın titizliği ve güzelliği ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Ateşli kızlar ile dilerseniz kulübümüz dışında da hoş vakit geçirebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için eğitilmiş ve güzel kızlar ile gecenizi nasıl devam ettirmek istiyorsanız o şekilde devam edebilirsiniz. Dilerseniz içkinizi yudumlayarak yapılan ateşli dansları izleyebilirsiniz.

Sizler mekânımıza geldiğinizde memnun kalıp tekrar tekrar gelmek isteyeceksiniz. Hem personellerimizin hem de ateşli kadınların verdiği hizmet ile kendiniz özel hissedeceksiniz. Sıcak danslara eşlik edip daha da ateşlenebilirsiniz. Her anınızı en güzel şekilde en zevkli şekilde yaşayacak mükemmel saatler sunuyoruz. Seksi danslar ile seksi kızların sizler için sergiledikleri performans ile adeta zevkinizi en güzel şekilde yaşayacaksınız. Birbirinden güzel direk şovları ile baştan aşağı etkileneceksiniz. Sizlere özel sunduğumuz ışıklandırma sistemi ile danslar ve kızlar gözünüze daha çekici gelecektir. Şık tasarım ve konfor ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Mekânımız özenli ve temizdir. Gecenin ilerlemesiyle sizlerde oluşan heyecan da git gide artacaktır. Sizlere özel ateşli şovlar olacaktır. Farklı şehirlerden ve ülkelerden birçok turistler de kulübümüzde yer alabilir. Alkollü içkilerimizin yanı sıra alkolsüz içkiler de bulunmaktadır. Mekânımızın atmosferi sizleri kendinizden geçirecektir. Güvenlik açısından sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Sizlerin rahat olabileceğiniz ve kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir yerdir.

Casablanca gece kulübü düzeni sahnesi Dans yerleri ile oldukça kaliteli bir yerdir.  Dans eden ateşli kızların özenli ve seksi kıyafetleri ile heyecanlanacaksınız. Oldukça iyi dans performansları sergilenecektir. Bir yandan içkinizi içerken diğer yandan anınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Siz keyfinize bakarken ateşli kızların seksi dansları gecenize en güzel şekilde eşlik edecektir. Sizler de bu eşsiz tutkulu ateşli geceyi daha fazla kaçırmadan en kısa sürede mekânımıza davet ediyoruz.

Sizler için seçtiğimiz kadınlar ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Her anınız her dakikanız tutkulu ve ateşli geçecek. İlerleyen her saatte tutkunuz daha da artacaktır. Geceniz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Kulüpte geçirdiğiniz güzel anı kulüp sonrası dilediğiniz Partner ile geçirme şansını sizlere sunuyoruz. Görüşme isteğinizi karşı tarafa bildirerek sizi en iyi şekilde memnun etmesini isteyebilirsiniz. Birden çok olanak sunduğumuz Casablanca Gece Kulübü sizlerin mekânınız olacak.

Tatilinizi ya da gecenizi şenlendirmek istiyorsanız sizin için doğru seçim olacaktır. Sizler için yalnızca gece değil gündüz için de fırsat sunuyoruz. Vaktiniz oldukça hoş ve sıcak dakikalar geçirmek istiyorsanız mekânımıza bekleriz. Sizleri karşılayan personellerimizin samimi davranışları ile yabancılık çekmeden mekânımızın tadını çıkartabilirsiniz. Personellerin yanı sıra dansçı kızların da sizlere yaklaşımı oldukça samimi ve sıcak olacaktır.

Dilerseniz sizlere eşlik edebilecek kızlar ile daha hoş dakikalar geçirebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız içecekler ile servislerimiz ve sunumlarımız eksiksiz bir şekilde dilediğiniz kadar devam edecektir. Dilerseniz alkollü içecek dilerseniz de alkolsüz içecek alabilirsiniz. Yüksek güvenlik tedbirleri ile mekânımıza gönül rahatlığı ile takılabilirsiniz. Sadece içkinizi yudumlayıp rahatınıza keyfinize bakmanız yeterli olacaktır. Gece kulübümüz yalnızca şovlarla yeterli kalmayıp birden fazla seçenek sunuyor. Casablanca Gece Kulübü sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için sizleri bekliyor olacaktır.   En güzel ve en sıcak anlar için sizleri mekânımıza bekliyoruz.

Diğer Gece Kulüpleri