Kıbrıs’ın Lefkoşa ilçesine bağlı Ultra yüksek güvenlik ile hem mekânımızda hem de mekânımızın dışında da sizler için korumalarımız mevcuttur. Olumsuz herhangi bir olaya gece kulübümüz asla izin vermemektedir. Tamamen müşteri odaklı olup sadece güvenlik ile kalmayıp sizlere sınırsız hizmetler sunmak için dikkatler personellerimizi alıyoruz. Mekânımız güvenlikte ultra seviye koruma yaptığı gibi büyük bir titizlik ve Hijyenle de çalışmaktadır.

Sizler için seçtiğimizi ateşli ve sıcak güzel kızlarımız da Hijyene önem verip sizlerin içine kuşku bırakmayacaktır. Ünlü mimarlar ile dekore edilen gece kulübümüz sizlere mükemmel geceler yaşatmak için adeta sabırsızlanıyor. İmparator Gece Kulübü eğlencenize eğlence katacak DJ performansları ile sizler için hazırlanan dans şovları ile oldukça heyecanlı ve sıcak bir gece geçireceksiniz. Alkollü ve alkolsüz içeceklerimiz de mevcut olup sınırsızdır. İstediğiniz kadar içkinizi içip seksi ateşli kızlarımızın sizler için hazırladıkları muhteşem dansları izleyebilirsiniz.

Özel ve ultra seksi ateşli kıyafetler ile sizlere özel hazırladığımız dans pistlerinde sizler için yapılacak olan direk dans şovları ile ateşli dakikalar geçireceksiniz. Gece kulübümüzün bulunduğu yeri ile sizler gece kulübümüzden çıktıktan sonra konaklama konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Gece kulübümüzdeki kızlarla mekânımız dışı görüşebilir heyecanınızı da artırabilir sıcak vakitler geçirebilirsiniz. Mekânımızda çalışan güzel kızlarımız düzenli olarak doktor kontrolünden geçip sizler için herhangi bir risk taşımamaktadır. Sizler de hafta sonu ya da kafanızı dağıtmak için ufak bir kaçamak yapıp bizim gece kulübümüze gelmeye hazır mısınız?

Gece hayatını yaşadım diyen kişiler eğer Kıbrıs’ta bir gece hayatı yaşamamışsa yaşadım demesinler. Kıbrıs gece hayatıyla konuşulan bir ülke olmaktadır. Kıbrıs’ın Lefkoşa kentinde yer alan gece kulübümüz sizlere hizmet vermek için haftanın her günü açıktır. Gece kulübümüz lüx iç tasarımı ile sizlerin içinizi rahatlatacak ve güvende hissettirecektir.

Mekânımızın ses sistemleri ve ışık sistemlerinden bahsetmem gerekirse en kaliteli şekilde Dizayn edilmiştir. Kıbrıs adası gece hayatıyla bilinse de burada geçireceğiniz geceleriniz güzel olsa da sizlere güzelin mükemmel olmuş halini yaşatacağımıza eminiz. Mükemmel asla unutamayacağınız aklınızı başınızdan alacak bir gece istiyorsanız sizleri gece kulübümüze beklerim. Mekânımız çalışan personellerini özel ve iş tecrübesi olan kişiler olarak seçmekteyiz ve bu şekilde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Gece hayatını mükemmel bir şekilde yaşatırken sizlere sunacak olduğumuz hizmetten asla ödün vermemekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve müşteriye hizmet mekânımızın en dikkat ettiği konulardan birisidir. İmparator Gece Kulübümüzde DJ eşliğinde eğlenirken dansçı kadınlarımız özel şov danslarıyla sizleri ateşlendirecekler. İsterseniz dansçı kadınlarımıza eşlik edebilirsiniz ve onlarla sıcak dakikalar geçirebilirsiniz. Gece kulübümüzde sınırsız sayıda çeşit çeşit alkol yer almaktadır bunun yanında mekânımıza özel kokteyller de sizlere sunulmaktadır. Mekânımızın müşterimize içecek ve çerez ikramları da yer almaktadır.

Gece kulübümüz tamamen müşteri odaklı çalışmalar sergilemektedir ve müşteri memnuniyeti de çok önemli bir yer almıştır.

Gece kulübümüzde mükemmel bir gece geçirmeye hazır mısınız? Her ayrıntıyı siz müşterilerimiz için düşünmüş bulunmaktayız. Ses sistemi ışık sistemi iç tasarım konfor ve çalışanlarımızla birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeye her zaman hazırız. Gece kulübümüzde ki çalışanlarımızı özenle ve tecrübeye dayalı olarak seçmekteyiz çünkü siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için bunun gibi çalışmalar yapmaktayız.

Gece kulübümüzdeki çalışanlarımız müşteri memnuniyeti odaklı olup müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye her zaman hazır olmaktadırlar. İmparator Gece Kulübü birçok alkol çeşitleriyle birlikte alkollü alkolsüz kokteyl çeşitleri de yer almaktadır. Gecenizi bu alkol ya da kokteyl içeceklerinden yudumlayarak daha renkli hale getirebilirsiniz. Kıbrıs’ın Lefkoşa kentinde yer alan gece kulübümüz haftanın her günü sizlere hizmet verebilmek için açık olmaktadır. Gece kulübümüzde güvenlik açısından içinizin rahat olmasını emin olarak söyleyebilirim. Mekânımızdaki güvenlik görevlileri olası çıkacak sorunları önleyerek hiçbir müşterimizin eğlencesini bölünmesini engellemekteyiz.

Gece kulübümüzde DJ canlı müzik eşliğinde eğlencenizi devam ettirirken dansçı kızlarımız özel şovları ile sizlere sıcak dakikalar yaşatacaklardır ve gecenizi ateşli hale getireceklerdir. Dilerseniz dansçı kızlarımızla dans edip onlar ile vakit geçirerek gecenizi daha ateşli hale getirebilirsiniz. Gece kulübümüzün bu hizmetleriyle kalmıyor ve sizlere alkol ve çerez ikramları da sunmaktadırlar. Sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatırken hizmet konusunda da hiçbir aksaklık yaşatmamaya özen göstermekteyiz.

Kıbrıs’ın Lefkoşa kentinde yer alan gece kulübümüz sizlere en iyi hizmeti vermenin yanında sizlere en güzel en eğlenceli ve en ateşli yaşamadığınız unutamayacağınız bir gece yaşatmaya her zaman hazırdır. Sizlere gece kulübümüzden bahsetmem gerekirse öncelikle mekânımız her gece sonunda titizlikle temizlenmekte ve Dezenfekte edilmektedir.

Gece eğlence sırasında masadan kalkan müşterilerimizin masası anında temizlenip Dezenfekte edilmekte ve diğer müşterilerimize hazır olarak sunulmaktadır. Mekânımızın temizliğine önem verdiğimiz gibi çalışanlarımızda kendi temizliklerine dikkat etmektedirler ve titizlikle sizlere hizmet vermektedirler.

Gece kulübümüz de otopark da yer almaktadır. İmparator Gece Kulübü girişinde bulunan valemize aracınızı bırakarak ve çıkışta aracınızı valemizden alarak rahatlıkla mekânımıza girişinizi ve çıkışınızı yapabilirsiniz. Mekânımızda ki otopark her zaman özel güvenlikler tarafından korunmaktadır bu yönden araçlarınızı rahatlıkla valemize teslim edebilirsiniz. Gece kulübümüzün fiyat konusundan da çok uygun olmaktadır.

Örneğin Türkiye’ye bakış açısıyla oradaki gece kulüplerinde ki fiyatları ele alarak mekânımızda ki fiyatların neredeyse yarısı şekilde bir uygunluk görmekteyiz. Gece kulübümüzde eğlencenizi sürdürürken sizlere eşlik etmek üzere dansçı kızlarımız devreye girmektedir. Dansçı kızlarımızla birlikte gecenize renk katarak daha ateşli bir hal aldırmaktayız. Dansçı kızlarımız sizleri memnun etmek amaçlı olarak en iyi şovları sizlere sunmaktadırlar ve unutulmayacak bir gece yaşatacaklardır. Sizler de böyle unutulmayacak harika bir gece geçirmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden mekânımıza gelerek bu gece hayatının tadına bakabilirsiniz.

Diğer Gece Kulüpleri